Her Kadının Bilmesi Gereken 10 Güzellik İpucu1.Kırılan allık ya da pudranızı çöpe atmayın. Alkolle karıştırarak press'leyin ve eski haline dönene kadar kurumasını bekleyin.

2. Parfümünüzün daha kalıcı olmasını istiyorsanız bileklerinize ve boynunuza parfümden önce biraz vazelin sürebilirsiniz.

3. Aşırı simli göz farlarınızı çöpe atmayın. Herhangi bir ojenin içine katarak ojenizi kişiselleştirebilirsiniz.

4. Rujunuzu sabitlemek ve daha uzun süre kalmasını sağlamak için bir peçetenin en ince katını dudağınızın üzerine koyun ve üzerinden transparan bir pudrayla hafifçe geçin.

5. Kirpiklerinizin daha yoğun görünmesini istiyorsanız üst gözünüzün iç kapağına siyah kalem sürebilirsiniz. Bu teknikle aynı zamanda makyajsız gibi de görünebilirsiniz :)

6. Eğer maskaranız koyulaşmaya başladıysa bir bardak ılık suyun içinde biraz bekleterek daha sıvı hale gelmesini ve kolayca sürülmesini sağlayabilirsiniz.

7. Yeni bir cilt bakım ürünü açtığınızda üzerine o günün tarihini yazın. Böylece ürünün ömrü ne kadarsa (3 ay, 6 ay ya da 12 ay) o zamanı kaçırmamış olursunuz.

8. Maskarınızı daha uzun süre kullanabilmek için içerisinde biraz lens solüsyonu damlatabilirsiniz.

9. Tel tokalarınıza biraz saç spreyi sıkarak saçınızı daha iyi tutmasını sağlayabilirsiniz.

10. Saçınızı taramadan önce tarağınıza biraz parfüm sıkın. Böylece gün boyunca mis kokan saçlarla gezebilirsiniz.Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz.
Blog: www.sebibebi.com
Instagram: sebibebi
Twitter: sebibebicom
App Store: Sebi Bebi
PR: pr@sebibebi.com
Facebook: https://www.facebook.com/sebibebiresmi
Youtube Kanalım: http://www.youtube.com/sebibebi
sebibebi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram