HakkımdaKurumsal firmaların satış pazarlama bölümlerinde çalıştıktan sonra ani bir kararla Sinema-TV sektörüne geçiş yaptım. Çocukluğumdan beri el becerilerim iyi olduğundan güzellikle ilgili konularda kendimi geliştirdim. Youtube'un dünyada yükselişte olduğu Türkiye'de bilinmediği dönemde arkadaşlarımın eksik olduğu ve yardım almak istediği bilgileri hem onlara hem daha fazla kişiye ulaştırmak için 25.03.2011 tarihinde Youtube kanalımı açtım. Annem Sebi ve Bebi diye ismimi kısalttığından aklıma ilk gelen isim Sebi Bebi oldu. Çok kısa sürede sıradan bir insan olduğum halde sokakta tanınır hale geldim. Başarılarımla sosyal medyaya adım atmak isteyen birçok kişiye ilham oldum. Kısa sürede Youtube'un ilk ödülü Silver Play Button'ı kazandım.

Şu an sosyal medyada 1.5 milyonu geçen takipçim bulunmakta. Bu tarihe kadar youtube'da videolarım 440.000.000 dakika izlendi.

Akşam gazetesinde uzun dönem güzellikle ilgili köşe yazısı yazdım. Birçok TV programına konuk oldum. Bu sayede Sebi Bebi ve Sebile Ölmez en bilinen güzellik bloggerı olarak markalaştı. Bugün Sebile Ölmez Sebi Bebi tescilli bir markadır.2017 yılında Migros, Macrocenter, Carrefour Gurme ve çok yakında Gratis'lerde (2.500 satış noktası) satılmak üzere Fellas ile Beauty Bar by Sebile Ölmez adıyla dünyada bir ilk olan "Güzelleşmeye İçten Başlayın" sloganıyla cilt ve vücut için son derece sağlıklı bir RAW yani Ham Bar yaptık.
(Basın Bültenine buradan ulaşabilirsiniz)

Çok yakında farklı girişimlerimizi de duyurmaya başlayacağız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram