PR ve Blog Görüşleri HakkındaKişisel Blog’um olan www.sebibebi.com ve youtube kanalım aracılığıyla bana gönderilen veya satın aldığım ürünleri tarafsız, dürüst bir gözlemle yorumlayıp, sizlerle paylaşıyorum. PR olarak gönderilen ürünleri gerçekten kendim kullanabilecek kadar güvenip, seversem sizlerle buluşturuyorum. Hiçbir PR çalışması benim taraflı, olumlu veya olumsuz önyargılı görüş bildirmeme sebebiyet veremez ve aynı şekilde hiçbir ürün veya maddi gelir sizlerin güveninizden önce gelemez. Benim gözümde gerçek olmayan sahte veya taraflı bir övgü, beni izleyen tüm insanları kandırmakla ve onların parasını çalmakta aynı anlamı ifade etmektedir. Sahip olduğum bu sorumluluk duygusu sebebiyle güvenimi kazanmayan ürünlerin ve firmaların tanıtımını yapmamaktayım. Dürüst yorumlarımdan oluşan ürün tanıtımları ve sizler için bol bilgiyle derlediğim zengin içerik için kanalıma ve Blog ‘uma abone olmayı unutmayın. 


FİRMALAR İÇİN:


Bana ürün göndermek istiyorsanız yalnızca iş mailleri olarak kullandığım prsebibebi@gmail.com (Dikkat: Yalnızca iş mailleri cevaplanacaktır. Lütfen sorularınızı buradan sormayınız) adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz. 

Bana ürün gönderirken lütfen bunları unutmayınız: Bana gönderilen ürün hakkında yazı yazacağımın garantisi bulunmamaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğum gibi bir ürünü beğenmediğim zaman, eşdeyişle kendimin kullanımına uygun görmediğim zaman o ürünle ilgili yazı yazmayabilirim. Bununla birlikte bir ürünle ilgili yazı yazmaya karar vermem, o ürünle ilgili övgüde bulunacağım veya sadece olumlu görüşler bildireceğim anlamına da gelmemektedir. Bir ürünle ilgili olumsuz görüşlerimi de yayınlayabilirim. Yani anlamış olduğunuz gibi bana gönderilen her ürünle ilgili bir yazı yayınlama ve yazımda olumlu, yanlı ifadeler kullanma gibi bir vaadim bulunmamaktadır. Birçok firmadan çok sayıda ürün gönderilmesi ve her gün yoğun bir şekilde çalışmamdan  ötürü, gelen bütün ürünlere zaman ayırıp, üzerlerinde bir çalışma yapmam taktir edersiniz ki imkansız bir hale gelmektedir. 

Elimden geleni zaten sonuna kadar yapmaya gayret ettiğimden ötürü firmalardan ricam; ürün gönderildikten sonra talepkar bir şekilde “Yazıyı ne zaman yazacaksınız” veya “bununla ilgili video yayınlasınız” şeklinde isteklerde bulunmamalarıdır. Bunun gibi veya benzeri talepkar isteklerde bulunan firmaların ürünlerini iade edeceğimi ve aynı firmadan gönderilen ürünlerin bir daha kabul edilmeyeceğini belirtmek isterim. 

Son olarak ürün gönderen ve iletişimde olduğum birçok firma ile gayet güzel çalıştığımızı ayrıca belirtir, bir önceki paragrafın şu an sürekli ürün gönderen firmaları tenzih ederek, daha önce gelmiş olan ve bundan sonra gelebilecek olan bu tip taleplere karşı bir açıklama niteliğinde olduğunu hatırlatırım.

13 yorum:

 1. sebile hanım sizinle sadece 1 soru sormak için bana 2 saniyenizi ayırırmısınız ? lütfen tek bir soru.. size cok ulaşmak istedim ama hiç görmediniz yorumlarımı.. lütfeeen .. bu arada ben cansu.. 23 yasındaım..tek bir soru sadece cok görmein lütfen :)

  YanıtlaSil
 2. Bloğunuzu ilgiyle takip ediyorum Sebile Hanım. Paylaşımlarınıza değer veriyorum. Sağolun. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
 3. Sizi güvenilir ve samimi bulduğum için takip ediyordum. Bu yazıyla daha da içime sindi :)

  YanıtlaSil
 4. booom ben geldimmm

  YanıtlaSil
 5. Selam Sebi
  Senin video ve yazılarından aldığım bilgiler bir harika öncelikle tesekkurler.
  Anneler gunü İcin hediye önerim Güneş Gözlüğü. Tesekkurler ve iyi çalısmalar dilerim

  YanıtlaSil
 6. canlı yayınnnn

  YanıtlaSil
 7. dogal kaliteli ve fiatı uygun makyaj ürünleri önerirminiz lütfen .teşekürler.

  YanıtlaSil
 8. dogal kaliteli ve fiatı uygun makyaj ürünleri önerirminiz lütfen .teşekürler.

  YanıtlaSil
 9. sebi abla bana 1 renk ruj yollarmısın lütfen çok istiyorum ama durum olmadığı için alamıyorum

  YanıtlaSil
 10. abla seni çoooook sevviyorum :) senin benim için lakabın :(っ◔◡◔)っ ♥ ¸✿¸.•۪m۫۰۪r۫۰۪s۫۰۪.۫۰۪a۫۰۪n۫۰۪g۫۰۪e۫۰۪l۫۰❤•.❀ ♥ :) umarım beğenmişsindirr !!

  YanıtlaSil
 11. Kisisel is baslatmak için bir kredi gerekiyor ?.
  faturanizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu?

  Simdi kredi.teklif@gmail.com bize hemen kredi transferi ile devam etkinlestirmek için: Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu e-postayi basvurun. Ayrica bu e-postaya burada bize ulasabilirsiniz: (finance_institute2015@outlook.com) Eger ilgileniyorsaniz dolgu ve bu bilgileri dönerseniz biz,% 2 faizle kredi veriyor.

  YanıtlaSil
 12. gelen smsle yanlışlıkla abone oldum nasıl iptal edebilirim

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram