En Hızlı Oje Kurutma Yolları


Buzlu Su

Bir bardak buzlu suya parmaklarınızı daldırmanız ojenizi hızlı kurutmanıza yardımcı olacaktır.

Buzluk

Ojelerinizi sürdükten sonra ellerinizi buzluğa sokun ve biraz bekleyin. Ojenizin çok daha hızlı kuruduğunu farkedeceksiniz. Özellikle yaz aylarında serinletici bir yöntem olabilir.

Saç Kurutma Makinesi

Saç kurutma makinenizi en soğuk ayara getirip tırnaklarınıza tutarsanız ojenizin daha hızlı kurumasına yardımcı olursunuz. Ancak yanlış uygulanırsa ojenizi rüzgarıyla kalınlaştırır ve daha zor kurumasına neden olur. Bu işlemi yapmadan önce kurutma makinesinin rüzgarının ojenizi dağıtmaması için en az bir dakika ojelerinizin kurumasını beklemenizde fayda var. Daha sonra kurutma makinesini mümkün olduğunca uzaktan ve soğuk modunda uygulayın. 

Top Coat

Ojenizi hızlı kurutmak için top coat'lardan yardım alabilirsiniz. Ojenizin üzerine topcoat uygularken çok hızlı davranmanız gerektiğini de unutmayın.

Katlar Arasında Bekleyin


Ojenizin daha hızlı kuruması için iki kattan fazla uygulama yapmamaya ve katlar arasında beklemeye özen gösterin.

İpucu: Ojenizi sürmeden önce Youtube kanalımda yer alan Spa Manikür Nasıl Yapılır, İtme ve Kesme Teknikleri ile Manikür Dersi videosunu buradan izleyerek mükemmel tırnaklara sahip olabilirsiniz.
Bonus: Kusursuz Oje Sürmenin 18 Yolu videom için de buraya tıklayabilirsiniz :) Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz


Blog: www.sebibebi.com
instagram: sebibebi
Twitter: sebibebicom
App Store: Sebi Bebi
PR: pr@sebibebi.com
Youtube Kanalım: http://www.youtube.com/sebibebi

Facebook: https://www.facebook.com/sebibebiresmisebibebi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram