Darphin Soleil Plaisir Anti-aging Suncare Güneş KremiHerkese Mutlu Cumartesiler! 
 \(^.^)/
Darphin'in Soleil Plaisir Anti-aging güneş kremi geçtiğimiz hafta bana gönderilmişti. İlk izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Fotoğrafta gördüğünüz gibi bana gelen 50 ml. 30 ml versiyonu da bulunuyor.  Krem yapısında ama birazcık yoğun bir krem, eski güneş koruyucular gibi düşünebiliriz. Fakat cilt tarafından hemen emiliyor ve beyazlık, kazıyınca pul pul dökülme olmuyor. 
Mis gibi kokusu var. Çok yoğun bir nemlendirme sağılıyor. Ekstra bir nemlendiriciye gerek duymuyorsunuz. Hatta makyajımı yapana kadar 25 dakika bekledim. Ancak o zaman cildimdeki yoğun yağlı his gitti. 
Yani yağlı ciltler yalnızca plaj havuz gibi yerlerde değil, günlük hayatında da kullanacaksa sevmeyebilir, mutlaka deneyip alın. Kuru ciltler ise verdiği esnekliği çok sevecektir. 
Yoğun besleyici olan bu güneş koruyucunun bir önceki versiyona göre farkı anti-aging olması. 
Güneş koruyucunuzu yaz kış mutlaka sürmeyi ihmal etmeyin.
Aşağıda ürünün basın bültenini bulabilirsiniz.
50ml. ürün 99 TL
SOLEIL PLAISIR - Anti-aging Güneş Bakımı
Sun Protective Cream for Face SPF 30 and SPF 50
Darphin’in yeni #güneş koruma serisiyle güneşin keyfine varın! Beyaz çiçeklerin mutlu eden kokusu ve ipeksi dokusu bu turuncu tüpte buluştu! Bu #yaz, güneşin keyfini yüksek koruma #UVA ve #UVB (SPF30 ve 50) içeren Soleil Plaisir Anti-aging Sun care ile çıkarın…
Güneşin keyfi: Vücut ısımızdan uyku düzenimize kadar tüm biyolojik ritmimizi etkileyen, hayat kaynağımız güneşin cildinizdeki etkisini nazik bir dokunuşa dönüştürmek için Darphin yepyeni Soleil Plaisir Anti-aging Sun care serisini sunar: Sun Protective Cream for Face SPF 30 / SPF 50
Yüksek koruma: #Darphin bilim insanlarının UVA ve UVB koruyucularını birleştirerek oluşturduğu yüksek koruma sağlayan formül ile #cilt erken yaşlanmaya ve güneşin zararlarına karşı korunuyor.
Besleyici doku: #Besleyici yağların birleşimi - #Karanja (en kuru ortamda bile büyüyebilen bir ağaç), #Avokado ve #Hindistanceviziyapışkan his bırakmayan besleyici yapısı ile cilde ipeksi yumuşaklık sağlıyor.
#Bakım & nemlendirme:  Hyalüronik asit ve #EVitamini kombinasyonu #su ile besleyerek cildi gençlik ışıltısıyla dolduruyor; yüz ve boyun bölgesini anında nemlendiriyor.
Yapışkan his bırakmayan ipeksi kremde Portakal çiçeğinin aydınlığı, Ylang-ylang’ın şehveti ve lilyumların yumuşacık yapısı ile birleşiyor. #SoleilPlaisirAntiAgingSunCare ’in kokusunu içinize çekin ve  kendinizi muhteşem bir sahil kasabasına ışınlayın. Bırakın ayaklarınız bembeyaz kumları hissetsin.
Keyifli uygulama: #SoleilPlaisir Anti-aging Sun Care çiçeksi kokusu, hafif dokusu ile kolay emiliyor, ve yapışkan his bırakmadan cildinizi nemlendiriyor ve güneşten koruyor.  İpeksi ve yağsız krem güneşin keyfine varmanızı sağlıyor. 
Soleil Plaisir Anti-aging Sun Care - Sun Protective Cream for Face SPF 30 / 50 : 99 TL /50 ml tüp
Güneşe çıkmadan önce eşit miktarda uygulayın. Su ile temastan sonra yeniden uygulayın. Göz bölgesinden sakının.
Suya dayanıklı. Tüm cilt tipleri için uygundur. Komedona sebep olmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben içermez

Fotoğrafları daha büyük görmek için üzerlerine tıklayınız.

Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz
Twitter: sebibebicom
Firmalar İletişim PR: prsebibebi@gmail.com  (Yalnızca İş mailleri için)

Sebi Bebi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram