The Girl That Loves Hediyelerini Denedim

Herkese yeniden merhaba.

Hep bir modaya el atmak ve ayrı bir moda kalanı açmak istemiştim. Ancak güzellik kanalım o kadar vaktimi alıyor ki sokağa bile çıkamıyorken ayrı bir kanal şu an için hayal. Ben bu hayali ertelerken The Girl That Loves markası bana ulaştı ve bu cicileri gönderdi. Benim denememi ve yorumlamamı rica ettiler. Yalnızca fotoğraflayacaktım ama ürünlerin çoğunu sevdim. Firmayı da öyle. Sizin de beğeneceğinizi düşündüm ve videoladım. 

Ürünleri aşağıda fotoğrafladım. Hepsi tarzım değil. Kıyafet malesef tarz meselesi. Benim sevdiğimi siz sevmezsiniz sizin sevdiğinizi ben sevmeyebilirim. Ya da sizde çok severim ama kendime yakıştırmam. O yüzden hepsini giymeye çalıştım. Siz hangi ürünleri beğendiniz lütfen yazın ki kendi zevksizliğim varsa bileyim. Bana hiç yakışmadığını düşündüğünüz. Mesela ben deri eteği hiç yakıştırmadım. Ve burada olmayan ama pembe dantel bluzu. 

Yorumlarınızı bekliyorum.

The Girl That Loves Ürünlerini www.thegirlthatloves.com veya www.lidyana.com'dan bulabilirsiniz. kendi ismini taşıyan sitenin ingilizce olmasına bakmayın. Türkiye'den işlem yapıyorlar. Fotoğrafları daha büyük görmek için üzerlerine tıklayınız.
Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz
İzlesene Kanalım: http://www.izlesene.com/sebibebi
Facebook: http://www.facebook.com/nelervarneler
Blog: www.sebibebi.com
instagram: sebibebi
Twitter: sebibebicom
Firmalar için iletişim:  sebibebimakeup@gmail.com  (Yalnızca İş mailleri için)  

Sebi Bebi

4 yorum:

 1. Lacivert kazağa bayıldım Sebi, bu kış zaten kısa kazaklar acayip moda, ve çok yakışmış sana bayıldımmmmm :)
  lifeofyasmina.com

  YanıtlaSil
 2. Lacivet kazak the girls that love sitesinde yokk :(((( ALICAKTIMM AMAAAA:(((!!

  YanıtlaSil
 3. Hepsi birbirinden şık - Hepsi birbirinden güzel durmuş üzerinde

  YanıtlaSil
 4. Ilk fotograf da "etek cok seker!" dedim, ikinci de "ustundeki de mukemmelmis diyebildim" ucuncuye geldigimde elbiseye bittim. Ve suan diger fotograflara bakip "bende istiyorum!" dememek icin yorum bolumundeyim :) Hepsine bayildim!

  http://yeserenyaprak.blogspot.com/

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram