Bonprix İle Yoga Deneyimi

Geçtiğimiz gün  www.bonprix.com.tr'ın Yoga etkinliğine gittim. Bonprix'in (BONPİRİ diye okunuyor) Kadın, erkek ve çocuk giyim başta olmak üzere, iç çamaşırı, ayakkabı ve hatta mobilya ve ev eşyalarına kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesi var ve Almanya ve Avrupa’da katalog üzerinden satış yapan en iyi ilk 10 şirket arasında yer alıyormuş. Otto Group’un en fazla büyüme gösteren kuruluşlarından biri ve Limango da bir Otto grubu. Otto grubunu bilmeyen kalmamıştır diye tahmin ediyorum.

Bonprix'de hamileler ve büyük beden giyenler de düşünülmüş. Bonprix bize Yoga ve Pilates yapanları da düşünerek yaptığı doğal pamuk ile dokunmuş tarz kıyafetleri tanıttı.

Kendilerinin hediye etmiş olduğu kıyafetleri giydik.

Yoga'yı yaptığımız yer Sun Plaza'daki Yoga Şala'ydı. 
Yoga Şala'ya girdiğim an ambianstan çok etkilendim. Uzak doğu etkisini lüks bir şekilde yansıtmış.

Hayatımda ilk kez yoga yaptım. Hep istediğim ama tembellikten bi türlü gidemediğim 2  şeyden biri. Şey diyorum çünkü ben sırt ve bel ağrılarım için spor amaçlı gitmeyi istiyorum. Diğeri de pilates .

Birinci seviye ders aldığımızdan hiç zorlanmadık. Ama ellerin üzerinde durmak kısmında kafa üstü çakıldım. Alkışları görelim :)

Yoga nedir peki?
Kısaca Yoga, kökeni Hindistan’a dayanan köklü bir felsefedir. İnsanın ruh ve bedeninin huzur bulması için yapılır. Bunu da şehirli adam naapar bu felsefeyi alır, günlük stresimizden uzaklaşmak, huzur bulmak aynı zamanda vücudumuza iyilik yapmak için kullanır. 

Yoga doğru nefes alma ile başlar. Vücudunuzun kan dolaşımını iyileştirir ve kalbi güçlendirir. Aynı zmanda kaslarınızı esnetir. Bağışıklığınızı güçlendirir. Daha anlatacak bir sürü şey var çünkü Yoga bir felsefe'dir.


Şimdi size bir kaç görüntü vereceğim ama düşüş anımı bir videonun arkasına ekleyip sürpriz yapabilirim.


Bu da hocamız. Çok atraksiyonlu şeyler gösterdi bize kendisini selamlıyorum ve teşekkür ediyorum. Arigato Sensei

Fotoğrafları daha büyük görmek için üzerlerine tıklayınız.
Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz
Facebook: http://www.facebook.com/nelervarneler
Blog: www.sebibebi.com
instagram: sebibebi
Twitter: sebibebicom
Firmalar için iletişim:  sebibebimakeup@gmail.com 

Sebi Bebi

2 yorum:

  1. Sebi bebişim bak dün akşam izledim ben koptum sende izle :D http://beyazgazete.com/video/webtv/televizyon-40/beyaz-show-sokak-roportaji-yoga-nedir-424506.html?ref=home&k=v

    YanıtlaSil
  2. teşekkürler egzersiz hareketleri önemli spor sağlık için gerekli. egzersiz hareketleri buna bakabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram