Aveda Yeni Dry Remedy Oil


a long time ago in a galaxy far far away... Bundan yaklaşık 2 ay kadar önce Aveda'nın yeni Dry Remedy Oil serisi için Zorlu Center'da Hande Haluk salonundaydık. 

Aveda salonları kesinlikle kuaför gibi değil, bir spa merkezi olarak değerlendirilmeli. İçeri girdiğiniz andan itibaren zaten bir kuaför salonunda olmadığınızı anlıyorsunuz. Ellerinizden saçınıza kadar yapılan her işlemde duyularınız uyarılıyor, stresten uzaklaşıyor ve tamamen bambaşka bir dünyada hissediyorsunuz kendinizi.Kendi kişisel kokunuzu bulabileceğiniz küçük bir chakr'a test bile yapılıyor.

Bu da benim Chakra kartım.


Gelelim Dry Remedy ürünlerine.

Etkinlikte prenses gibi hissettim kendim. Saçlarıma saç uzmanları dokunduğunda onları incitmemek için uğraştıklarını hissediyorsunuz. Saç uzmanları titizlikle seçilmiş. Önce ürünlerle saçlarımız yıkandı. Daha sonra istediğimiz gibi şekil verdiler. Saçlarım gerçekten yumuşacık ve nemli oldu. Saçlarımın uçları ölü biliyorsunuz. Dokunduğumda pamuk gibilerdi.

Dry remedy Brezilya'nın derinliklerindeki Buriti meyvesinden yapılmış. Yaşam Ağacı deniyor aynı zamanda. Yaşam ağacı denme sebebi, bu ağacın nehir kıyısında yetişmesi. Ağacın meyvesinin yağı çok nemlendiriciymiş ve de Aveda bu yağı yöresel kooperatiflerden satın alarak birçok aileye destek olmakta.
Son bir bilgi daha verip sonlandırıyorum.

Aveda salonunda saç tek uygulamada botanical threpay moisture treatment ile saç kuruluğunuz %86'ya kadar iyileşiyormuş.


 Aveda ürünleri Aveda salonlarında satılmakta. Kendinize en yakın Aveda salonu için TIKLAYINIZ

Sebi Bebi

1 yorum:

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram