Mickey Mouse Nail-art

Şu an eve eve geldim, Emre başımda kukuman kuşu gibi oturuyor. O yüzden buraya daha farklı şeyler yazıyorum. Ben bugün iş için karşıya gittiğimde sevgili eşim benim için videomu youtube'a uploada bırakmış. Ben geldiğimde bana "bunu neden 480p çekiyorsun hala bilmiyor musun şunları diyip, bana açtı gene full hd kaç pixel, hd kaç piksel onu öğretmeye çalışıyor. Ben de "bana ne ben en yüksekte çekmiyorum yer tutmasın die o yüzden full HD ya da HD farketmez diyorum. Unutuyorum kardeşim grafiker miyim bana oturmuş bir pixel şudur,budur. Yok bilmem ne :D ahahah beyaz tahtası var, onu alıp gelmedi ya ona şaşıyorum. Normalde hemen tahtayı kurup grafik çizmeye başlar.
Neyse O da bana madem farketmez 700 P ile çek diyor. Şimdi ise elimden klavyeyi almaya çalışıp "ben de yazıcam bana ne" dedi. Ben de "sen de blog sayfası aç sen de yaz dedim".


Uzun lafın kısası işte size Mickey Mouse Nail Art ahahahahahhahaha Epey farklı bir giriş oldu ahahahhahah

NOT: Emre Kendi pc'si başında oturmuş bana cevap yazıyor.

Fotoğrafları daha büyük görmek için üzerlerine tıklayınız.
Eğer Gmail veya Twitter hesabınız varsa bu blog'u izlemeye alabilir veya facebook sayfamı beğenebilirsiniz.
http://www.facebook.com/nelervarneler
twitter: sebile_yilmaz
pinterest: pinterest/sebile
instagram: sebibebi
Youtube: http://www.youtube.com/user/sbylos

youtube user name: Sebi Bebi
Daily Motion Offical Page: Sebi Bebi
Business Contact: sebibebimakeup@gmail.com
Sebi Bebi

4 yorum:

 1. Sevgili arkadaşlar ben Sebile 'nin eşiyim. Burada büyük bir dezinformasyon ve manipülasyon mevcuttur. Dış mihraklar Sebi 'yi yanlış yönlendirip bu yazdıklarını yazdırttılar. İşin aslı ben Sebi 'nin videosunu ilk yüklediğimde normal çalışıp çalışmadığını görmek için videoyu açtım. Ancak seçenekler arasında 480p 'nin üzerindeki iki seçenek olan 720p ile 1080p 'yi göremediğim için kendisini düşük kalite video çekmekle itham ettim. Ancak daha sonra Sebi videoyu yeniden açtığında bu seçeneklerin olduğunu gördük. Hepsi bundan ibarettir.

  YanıtlaSil
 2. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.Blog sayfamızı da incelemeye bekleriz ...
  Özgür Usta - Kişisel Blog

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten çok yeteneklisiniz. Harika!

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Instagram